Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Biblioteczka Małych Pacjentów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Biblioteczka Małych Pacjentów. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 listopada 2015

Biblioteczka Małych Pacjentów

Przeglądając strony wszechobecnego Internetu natknęłam się na taką oto akcję i jestem zachwycona. Ma ona na celu zebranie książek potrzebnych do utworzenia szpitalnych bibliotek dla Małego Pacjenta. 



Pobyt w szpitalu jest dla dziecka (i nie czarujmy się, dla rodzica także, a może nawet przede wszystkim) czasem trudnym. Sama niestety byłam w szpitalu ze Starszym Synem. Był co prawda pseudopokój zabaw, ale wiadomo jak z wyposażeniem. Zabawki, książeczki stare i niestety nie zachęcały już do zabawy. Warto coś z tym zrobić. Każdy ma w domu jakąś nieczytaną już książeczkę, ale w bardzo dobrym stanie i mógłby się nią podzielić. Jeśli wyślemy jedną, dwie to uzbiera się naprawdę sporo świetnych tytułów i wiele dziecięcych buzi się uśmiechnie.

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w akcji Biblioteczka Małych Pacjentów. Ja na pewno coś wyśle.

O tym do którego szpitala trafią książki zdecydujemy sami oddając głos na stronie internetowej akcji klik . Tam też znajdziemy dokładne informacje jak i kiedy wysłać zebrane książeczki. Wysyłamy na adres
Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu
Poprzeczna 3
49-304 Brzeg
Z dopiskiem „ Biblioteczka Małych Pacjentów”


I jeszcze raz strona internetowa Akcji Biblioteczka Małych Pacjentów